Şevval Sam Magazin Gündemini Karıştırdı

Şevval Sam Magazin Gündemini Karıştırdı

Birçok televizyonda rezil diziler var ve ekranları kanal’izasyona çeviriyorlar. Bu TV’lerin şucu bucu olmalarının önemi yok, pislik aynı sonuçta! Genç nesillere yazık oluyor! “Yasak Elma” diye janjanlı, pes pembeli, ipihanetli, şepşerefsizli, epentrikalı bir dizi başladı! ..

12 Aralık 2018 - 12:18 - Güncelleme: 12 Aralık 2018 - 12:35

Birçok televizyonda rezil diziler var ve ekranları kanal’izasyona çeviriyorlar. Bu TV’lerin şucu bucu olmalarının önemi yok, pislik aynı sonuçta! Genç nesillere yazık oluyor! “Yasak Elma” diye janjanlı, pespembeli, ipihanetli, şepşerefsizli, epentrikalı bir dizi başladı!

 

 

Şevval Sam’ın zinakâr bir namussuz kadını, Talat Bulut’un müptezel bir adamı canlandırdığı dizide karısı kocasını, kocası karısını aldatıyor.

Karısının kocasını aldattığı kişi üvey kızının yani aldattığı kocasının kızının sevgilisi! Şevval Sam bir sekreter tutup kocasının hizmetine veriyor ve bu sekreterden kocasıyla otelde zina etmesini istiyor! Mideniz bulandıysa 2 dakika ara verip tekrar okumaya başlayın!

“ŞEVVAL SAM ZİNA EDERKEN EKRANDAN YAYINLADILAR”

Diyalog şöyle: “Kocam sana asılıyor mu? Kocamı tanıyorum çapkındır. Kocamı baştan çıkar, sizi zina ederken otelde yakalayayım. Böylece ondan boşanayım.

 

 

Sana da bunun karşılığında 100 bin TL vereceğim” Yazıklar olsun size! Utanmaz arlanmaz müptezel kepazeler! Oynadığınız bir dizidir, tamam anladık da sizin gerçek hayatınız yok mu?

Ana babanızın, eşinizin akrabanızın yüzüne nasıl bakabiliyorsunuz? Ar damarınız çatlamış demek ki! 100 bin TL diyerek bir de piyasaya tarife belirliyorlar. Ve bu dizi evlerde izleniyor, çocuklarınızın neyi izlediğinin farkında mısınız?

 

 

“SEN KARDEŞİM SEN, BUNLARA NİYE REYTİNG YAPTIRIYORSUN?”

Senin anana bacına, ecdadına, tarihine, dinine hakaret edenlere niye kendi sırtından para kazandırıp palazlandırıyorsun? Milletin sırtından zengin olup milletin dinine, yaşamına küfrediyorlar. Sadece bu diziden bahsetmiyorum, böyle onlarca var.Kurban Bayramı’nı IŞİD katliamına benzeten Leman Sam denen afedersiniz kocakarının; “Annemle ruh ikiziyiz” diyen kızı Şevval başrolde!

Annesini tasvip edenŞevval bayanı milleti küçümseyecek, hakir görecek ve sonra dizi çekip millete izletecek, milletin sırtından para kazanacak! Bu tür dizilere artık prim yaptırmasak olmaz mı?

 

“AİLE BAKANLIĞI NE YAPIYOR BU DİZİLERE KARŞI?”

Daha önce “Aile Bakanlığı Emin Ellerde” demiştik. Bakan Fatma Betül Sayan Kaya iyi biri, lakin bu işlerde sanki geri duruyorlar? Bir de şu “süresiz nafaka” mevzusu var ki bir türlü bu konuda adım atılmadı. Toplumsal bir soruna karşı neden sessizler? Bu sessizlik yarayı büyütür! Zina edilecekte Haşa Onaylıyor musun ?Bir süre sonra bu ahlaksızlıklar normalleşmeye ve hayatın parçası olmaya başlıyor.

İş işten geçtikten sonra çocuğunuz gördüklerini yapıyor ve elinizden hiçbir şey gelmiyor. Tacizler, tecavüzler, çocuk istismarları buralardan yol alıp yayılıyor. Gençliğin İmanını Dizilerle Çalıyorlar İzleme İzletme Destek Olmak İçin Paylaşalım

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bayrama Saatler Kala Eyvah Eyvah Dedirten Haber
Bayrama Saatler Kala Eyvah Eyvah Dedirten Haber
Bağırsak Temizleyen Yiyecekler
Bağırsak Temizleyen Yiyecekler