Esra Erol’un korktuğu başına geldi

Esra Erol'un korktuğu başına geldi

Ünlü sunucu Esra Erol'un programını izleyen stüdyo konukları ve ekranları başındaki milyonlar canlı yayında meydana gelen olayla neye uğradığını şaşırdı. Ünlü sunucu ve stüdyodakiler bir anda meydana gelen şok gelişme sebebiyle soğuk duş yaşadı. İşte saniye saniye o olayın tüm detayları....

30 Ekim 2018 - 22:35

Esra Erol Neye Uğradığını Şa-şırdı..Hatice Kılıç (63) internetten tanıştığı 45 yaşında olduğunu iddia eden adama önce aşık oldu, sonra 30 bin lira kaptırdı. Başına gelen talihsiz olayları geçtiğimiz günlerde Esra Erol'da anlatan Hatice Kılıç'ın elindeki fotoğraftan, kendisini subay Metehan Altun olarak tanıtan kişinin, aslında Kuşadası Belediyesinde bir temizlik görevlisi olarak çalışan İlyas Çelik (32) olduğu ortaya çıktı.

 

 

 

Hatice Kılıç'ı dolandıran İlyas Çelik, yalan söyleyerek dolandırdığını itiraf ederek, "Taksitle borcumu ödeyeceğim. Burada Hatice Hanım ve ailem mağdur. Yapmamam gerekiyordu, hatalıyım kabul ediyorum" ifadesini kullandı.Emniyet ekipleri program sonrasında ATV stüdyolarına giderek İlyas Çelik'i gözaltına aldı.

 

 

 

NELER OLMUŞTU?

 

63 yaşındaki Hatice Kılıç, internette tanıyıp aşık olduğu 45 yaşındaki adama 30 bin TL'sini kaptırınca soluğu Esra Erol'un programında aldı. Aşık olduğu 45 yaşındaki adama 30 bin TL'sini kaptıran 63 yaşındaki Hatice Kılıç, başından geçenleri canlı yayında Esra Erol'a anlatmıştı.

 

 

 

Esra Erol, 63 yaşındaki Hatice Kılıç'ın aşkı İlyas Çelik'i buldu ve çalıştığı yeri canlı yayında açıklamıştı.kaynak: internethaber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sakın Yemeyin
Sakın Yemeyin
Bankalara Kart ve Kredi Borcu Olanlara Müjde
Bankalara Kart ve Kredi Borcu Olanlara Müjde